Zima jest lodowata - o tym wie każde dziecko w Polsce, więc musimy zawsze mieć w szafie właściwe na ten czas ubranie

  • Posted on: 18 August 2017
  • By: addmean
Zazwyczaj, kiedy przychodzi zima, nie mamy ochoty wyciągać z pudeł zimowych ubrań. Trochę chcemy odczarować aurę oraz przekonać siebie, że nocny przymrozek to drobnostka i z pewnością następnego dnia będzie lepiej.


Przychodzi jednak taki moment, gdy jest nazbyt zimno, aby nadal zmyślać, że jest ciepło. Szczególnie jeśli posiadamy dzieci i musimy troszczyć się o ich zdrowie.


Produkty
Author: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Source: http://www.flickr.com


Dzianina futerkowa jest materiałem, który rewelacyjnie nadaje się do ocieplenia butów oraz kurtek (lamalama.pl/dzianiny.html). Jest miła w dotyku i daje dużo ciepła. Jednak to nie bywają jej jedyne przeznaczenia. Dzianina futerkowa jest również używana do produkcji pledów albo narzut na sofy. Dzięki temu, że jest szalenie ciepła oraz miła w dotyku, zimą mamy możliwość się w nią owinąć. Mamy możliwość oglądać film i popijać gorącą herbatę, nie zważając na fakt, że na ulicy widzimy śnieg i mróz. Możemy wskazać różne wzory, odcienie i metody wykończenia, tak aby kapa pasowała do wystroju naszego pokoju.
w lesie
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com


Tymczasem dzianina wełniana świetnie nadaje się na czapki, rękawiczki oraz oczywiście szaliki (www.lamalama.pl/). Modne tej zimy są ogromne wełniane szaliki, które gabarytami przypominają niemal pled. Owiniętej w taki szalik kobiecie nie straszne jakiekolwiek przymrozki czy śnieżyce. Dzianina wełniana produkowana jest w wielu wzorach i barwach.


Najpopularniejsze są wełny włoskie, ale polskie również są rewelacyjnej jakości. Jeśli tylko pragniemy kupić produkt najlepszej klasy, powinniśmy zwrócić uwagę na skład i na to, czy kupowany materiał posiada certyfikat.